21 11 1001 ukr

21 листопада, 18-30

Ф. Аміров ТИСЯЧА та ОДНА НІЧ балет

ПродолжительностьТривалість 1 год. 50 хв.  

 

 
 
 

 

 

Ця історія відбулась в дуже давні часи, коли у світі правили царі, невірність в коханні каралася смертю, а вдачі людські дуже відрізнялися від нинішніх.

Якось один з тих царів - молодий і могутній Шахріяр, розставшись з коханою жінкою, попрямував на полювання. Раптово повернувшись у палац, він побачив жінку в обіймах раба. Обманутий чоловік, скривджений правитель у присутності свідків його ганьби розправляється з жінкою і приходить до страшного рішення - стратити всіх молодих жінок країни.
Несамовитий у своєму обуренні Шахріяр, і марні благання засуджених на страту жінок.
Але ось у світ Зла і насильства входять Краса і Мудрість - це Шехерезада. І відбувається неймовірне. У жорстокому серці Шахріяра пробуджується любов. Але він невблаганний, навіть покохавши, - і Шехерезаду чекає смерть.
Починається боротьба Розуму із Злом, Любові з Ненавистю. Не відразу здається Шахріяр. Тисячу і одну ніч проводить він в невідомій йому досі чудовій країні казок Шехерезади, доки він знову знаходить віру в Любов і Добро.
Шахріяр і Шехерезада жили щасливо. Він, як і раніше, любив їздити на полювання, а Шехерезада, як розповідє легенда, завжди була йому вірною...

01          05           10           SHA 9883         SHA 9945