11 11 17 hottabych ukr

 

11 листопада, 11:30

Г. Гладков       ХОТТАБИЧ !  музична вистава

Тривалість 1 год. 35 хв.

 

 
 
 
 

 

Шановні юні глядачі, а також їх батьки!

Ви побачите й почуєте неймовірну історію про джинна на ім’я Хоттабич (повністю Гассанн Абдурахманн ібн Хоттаб) Правдивість усіх пригод Хоттабича в наші часи можуть підтвердити школяр Волька, його однокласники дівчинка Женя та хлопчик Гога, а також сусіди Вольки подружжя Хапугіних, які повністю виправдовують своє користолюбне прізвище.
Спочатку ніхто не міг уявити, що у старій судині, яку Волька дістав з дна місцевої річки, прихований старий, якому нещодавно виповнилося 3672 роки. У бажанні віддячити Вольці за довгоочікувану волю, Хоттабич розважає його танцем рабинь, пропонує стати найбагатішим з купців. А коли Волька з однокласниками хоче потрапити у кіно, куди дітей до 16 років не пропускають, перетворює його на бородатого старого. Даремно Гога хоче викрити друга – Хоттабич робить так, аби він не розмовляв, а гавкав, немов собака. А настирливу Женю відсилає у далеку країну, звідки не має дороги додому.
У кінотеатрі показують «розкішний» ковбойський фільм про кохання кралечки Мері та нестримного і непереможного Джо. Хоттабичу здається, що на екрані його вороги. І він від переляку забуває, як зняти бороду з обличчя Вольки. Однак швидко Хоттабич повертається до тями і навіть готовий відмінити свої заклинання щодо бідолах Жені та Гоги. Проте для цього треба відвідати міліцію, куди потрапляють однокласники Вольки.
Міліціонеру, який бачить дівчинку у паранджі, хлопчика, що гавкає немов собака, та джінна у віці 3672 років, здається, що він збожеволів. Тим більше, що Хоттабич примушує його танцювати «під власну дудку». І санітари «Швидкої допомоги» увозять міліціонера на лікування.
А Волька із друзями, які повірили у існування Хоттабича, в уяві потрапляють до цирку, де всі фокуси джинна цілком доречні.
Користолюбне подружжя Хапугіних хоче перехопити владу Хоттабича, який бачить у нібито «чарівній лампі» знак покори її володарям. Насправді ж він стає «рабом речей», які змушений добувати для Хапугіних, і його колись розкішна борода тому значно порідшала.
Волька з однокласниками з’являються у помешканні Хапугіних, аби звільнити його. А коли до них приєднується міліціонер, то виявляється, що «чарівна» лампа - звичайний залізний витвір, який можна купити у господарчому магазині. Так Хотабич перестає бути «рабом лампи» та підкорятися Хапугіним.