19 11 17 bremenskie ukr

19 листопада, 11:30

Г.Гладков     БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКИ     мюзикл

 

 
 

 

 

 

 

У мюзиклі «Бременські музики» ви почуєте улюблені мелодії Г. Гладкова у купі з дотепними віршами В. Ліванова та Ю. Ентіна з однойменного популярного мультфільму. Нагадаємо, що це є саме ті нев’янучі хіти, як гімн музикантів-мандрівників «Мы свое призванье не забудем./ Смех и радость мы приносим людям!», стильна рок-н-рольна пісня Геніального сищика і пристрасно-лірична балада Трубадура «Луч солнца золотого…» 
Тож не відмовте собі у задоволенні всієї родиною підспівувати із зали популярним пісням у супроводі симфонічного оркестру театру, і знову пережити пригоди відчайдушних друзів Пса, Віслюка, Півня та Кота, що перемогли підступного і жалюгідного водночас Геніального сищика і допомогли поєднатися в пару сміливому красеню Трубадуру та чарівній Принцесі, яка через справжнє кохання категорично відмовилася слухати свого бовдура-батька Короля! 
Окрім того, що ця вистава для дітей є однією зі сценічно найяскравіших у репертуарі ХНАТОБу (сценограф та автор костюмів Н. Швець), вона є сучасною, дотепною та дуже світлою. Виконання партій головних героїв молодими, фактурними зі свіжими голосами і сценічно обдарованими солістами театру надає виставі непідробно запальної енергетики. 
Тож приходьте – гарний настрій від перегляду «Бременських музик» вам гарантовано!