6 10 ukr

6 жовтня 2017 г.   18:30

 ВИСТАВА «365»


Музика Антоніо Вівальді і Астора Пьяццолли
Диригент і музичний керівник проекту - заслужений діяч мистецтв України  Юрій Яковенко 
 Автори ідеї і режисери : Артем Вусик і Ігор Ключник
 
Акторський склад:
Оксана Черкашина
Артем Вусик
Ігор Ключник
Армен Калоян
Олександр Кривошеев
Дмитро Третьяк
Костянтин Васюков
Андрій Ванєєв
Богдан Синявський
 
Художник - Ольга Турутя-Прасолова
Художник зі світла - заслужений працівник культури України Володимир Минаков

Тривалість -- 1 година 30 хвилин
 

zabronyuvaty bilet

ВИСТАВА «365»
 
Перший в Україні і один з небагатьох у світі проектів, гармонійний сплав музики Антоніо Вівальді і Астора Пьяццолли, що поєднується із сучасним пластичним театром.
 
Вистава «365» — це спільний проект ХНАТОБа, одного з найстаріших музичних театрів України, який є  хранителем  українських оперних традицій,  з відомим харківським незалежним театром «Прекрасні Квіти»,  котрий за своє недовге існування вже неодноразово представляв Україну на численних міжнародних фестивалях Європи і Латинської Америки. 
 
Театр «Прекрасні Квіти» був заснований випускниками Харківського університету мистецтв ім. І. П. Котляревського. Завдяки своєму новаторському баченню і  професійним особливостям «Прекрасні Квіти» відразу ж стали одним з самих відвідуваних театрів в Харкові. Зараз в їх репертуарі п'ять спектаклів, котрі виконані в унікальному безсловесному жанрі Фанк-футуризм.
 
У основі сюжету — історія скрипаля, який відривається від батьківського гнізда і пізнає усі радощі і тяготи самостійного життя. Він зустрічає свою любов, випробовує труднощі на шляху до свого щастя і мимоволі стає спостерігачем картини життя сьогоднішнього суспільства.
Спектакль «365» говоритиме з глядачем  сучасною мовою і на актуальні теми. Поєднуючи в собі елементи гротеску і сатири, спектакль торкнеться загальнолюдських проблем, де кожен глядач зможе побачити віддзеркалення власної повсякденності.
 
«Пори року «А. Вівальді і А. Пьяццолли у виконанні камерного оркестру стануть тут лейтмотивом життя простих людей, з їх страхами, ілюзіями, фобіями і розчаруваннями.  У фірмовому безсловесному жанрі «Прекрасних Квітів» через призму сюрреалізму   розкриватимуться найнасущніші теми соціуму і просто окремої людини. 
 
Соло на скрипці, а також  одну з ролей у виставі виконає артистка оркестру ХНАТОБу, випускниця ХНУМ ім. І.П.Котляревського, лауреат багатьох міжнародних конкурсів – Ольга Малка.
 
Диригент і музичний керівник проекту заслужений діяч мистецтв України Юрій Яковенко - один з найпрофесійніших і накреативніших музикантів нашого міста.
 
 

zabronyuvaty bilet