На літньому майданчику ХНАТОБ проходить II Фестиваль стріт-арту «Kharkiv Smart Fеst», приурочений до Днів Данії-2017.

«Як відомо, з тильного боку театру молодь завжди намагалася самовиразитися, розмальовуючи стіни якимись дикими графіті. А тепер з'явилися хлопці, які запропонували конкретну нормальну ідею. »
Зазначив перший заступник генерального директора ХНАТОБ Ігор Тулузов.

Тематика малюнків за словами організатора фестивалю, директора творчої групи «Kailas-V» Яна Вовк вільна. Одна з композицій буде на датську тематику.
«Це буде класичне графіті, обрамлене картинами. У нас планується 4 великих полотна, і вони зверху оформляються видами Данії ».

Заступник глави місії Посольства Данії в Україні Єва Марія Фріда Барлос, яка взяла участь у відкритті «Kharkiv Smart Fеst», високо оцінила ідею харків'ян.
«Цікаво, що за основу було взято мотиви казок Ганса Крістіана Андерсена, але подані по-новому, по-сучасному. Ми дуже раді і це велика честь для Данії, що ілюстрації з наших казок будуть відображені на стінах харківського театру. »

Загальна площа малюнків складе більше 500 метрів. Очікується, що участь в графіті-фесті візьмуть не тільки харківські художники, але також команди з Києва, Одеси і Болгарії.
Фестиваль триватиме до 20 жовтня.