prostonebafest 000 28 09

zabronyuvaty bilet
logo internet biletlogo111
28 ВЕРЕСНЯ, 19:00 Продолжительность 2 год. 30 хв.

Cxid OPERA Просто Неба fest День3

Cxid Opera Просто Неба Stage

  

Ще трохи ЛІТА на Схid OPERA Просто Неба stage - у новому музичному просторі за будівлею Оперного

Cxid OPERA ПРОСТО НЕБА fest - перший мультижанровий музичний фестиваль, що організований харківським національним академічним театром опери та балету ім.М.В.Лисенка Cxid OPERA у форматі «просто неба»! Cxid OPERA єднає!

1, 27,28 та 29 вересня : Cxid OPERA ПРОСТО НЕБА fest!

Ми стартуємо 1 вересня, а фінішуємо 3-денним вікендом 27,28 та 29 вересня. Чудовий час відчути ще трохи літа та підзарядитися вільною та свіжою енергією ПРОСТО НЕБА на рубежі осені. Останній ПРОСТО НЕБА фестиваль цього сезону чекає на тебе!

4 фестивальних дні - 1, 27,28 та 29 вересня. І кожен з них має свій власний неповторний характер!

 

 

 

ДЕНЬ # 3
28 вересня, 19.00


SHAKIN' GUTS


Хедлайнером цього дня буде довгоочікуваний у Харкові SINOPTIK – гурт, визнаний у 2016 році Global Battle Of the Bands в Берліні Кращим новим гуртом світу!

Зустрічайте цього дня надзвичайних музикантів з абсолютно новими фестивальними програмами: SHAKIN' GUTS

Одна з перших українських rockabilly-груп, SHAKIN' GUTS активно гастролює і продовжує радувати шанувальників рок-н-ролу. Група виступить на фестивальній сцені з авторською програмою, яка буде включати в себе rockabilly, рок-н-рол, ритм-енд-блюз, а також представить частину свого нового музичного проекту «Сни про Джанго», присвяченого легендарному французькому циганського джазовому гітаристу Джанго Рейнхардту.

 

 

 

44

 

4.A.Y.K.A. Fu-GAS

 

/ Electronic experimental free jazz / abstract / idm / noise / - імпровізаційна музика в потужній подачі музикантів групи 4AYKA - це новий екстравагантний вибуховий проект музикантів, який назвали Fu-GAS. Оновлений склад, в якому тепер на саксофонах грає екс-JazzGUN - Ян Ведаман', дві (!!!) барабанні установки на сцені та спеціально запрошені гості – все це у вибухонебезпечному поєднанні фрі-джазу, джаз-рокової динаміки з орієнтальними саксофонними соло і новаторським електронним звучанням. Експерименти 4AYKA незвичайні і обіцяють щось абсолютно нове. Має ВИБУХНУТИ!

 

 

55

 

 

J.O.P./JazzOperaProject/

 

 

На нас с чекає продовження оперного «крос-овера» - оперні хіти у виконанні солістів Схid OPERA і джазових музикантів. Унікальний проект представлять глядачам головний режисер Схid OPERA Армен Калоян і беззмінний арт-директор фестивалів Kharkiv ZaJAZZ Сергій Давидов.

 

SINOPTIK

 

Групу утворено в 2012 р в Донецьку, в 2015 переїжджає до Києва. SINOPTIK беруть участь в найбільших українських фестивалях: Atlas Weekend, RespublicaFest, ГогольFest, Kyiv Open Air, Z-Games, Схід-Rock.

На початку 2016 року група виступила на найбільшому альтернативному фестивалі України Wintermass III і зробила успішний європейський тур, після якого SINOPTIK стали частіше запрошувати виступати в Європі. По поверненню в Україну в кінці березня, SINOPTIK виграють національний український фінал міжнародного конкурсу The Global Battle Of the Bands і відправляються представляти Україну на міжнародному суперфіналі в Берліні. 26 травня на фіналі конкурсу The Global Battle Of the Bands SINOPTIK займають перше місце і отримують звання Кращої нової групи світу. SINOPTIK стала першою в історії України групою, яка зайняла перше місце в цьому конкурсі.

У групи величезна фанатська підтримка в Україні, і Харків - не виняток.

Бажаємо SINOPTIK чудового виступу на Cxid OPERA ПРОСТО НЕБА fest, а всім гостям фестивалю - отримати задоволення і відірватися по повній!

 

66

 

 

https://www.facebook.com/SinoptikBand/


С нами
Вкусный фуд-корт Staff Family: разнообразная еда и напитки на любой вкус. Staff Family кормит вкусно, поит осторожно)
Вы можете приобрести билеты на любой из фестивальных дней отдельно за 150 грн,
или
сделать выгодный выбор в пользу посещения всех концертов фестиваля, приобретя специальный билет на все 4 дня за 300 грн или на 3 финальных дня 27,28 и 29 сентября – за 195 грн.
Внимание! Напоминаем, что Вы приобретаете входной билет, а в Вашем распоряжении – весь газон и фан-зона! Карематы можно брать с собой, а можно арендовать на месте. Cxid OPERA ПРОСТО НЕБА stage оборудована биотуалетами и местом для курения, а также мусорными баками. Мы благодарны за Ваши отклики и пожелания, которые Вы всегда можете оставить в комментариях на нашей странице в ФБ Cxid OPERA ПРОСТО НЕБА.

 

abilly, рок-н-ролл, ритм-энд-блюз, а также представит часть своего нового музыкального проекта «Сны о Джанго», посвященного легендарному французскому цыганскому джазовому гитаристу Джанго Рейнхардту.

 

 

4.A.Y.K.A. Fu-GAS

/electronic experimental free jazz/ abstract/ idm/ noise/- импровизационная музыка в мощной подаче музыкантов группы 4AYKA – это новый экстравагантный проект музыкантов, названный ими Fu-GAS. Обновленный состав, в котором теперь на саксофонах играет экс-JazzGUN - Ян ВедаманЪ. Взрывоопасное сочетание фри-джаза , джаз-роковой динамики с ориентальными саксофонными соло и новаторским электронным звучанием. Эксперименты 4AYKA необычны и обещают что-то совершенно новое.

 

 

 

J.O.P./JazzOperaProject/

Нас ждет продолжение оперного «кросс-овера» - оперные хиты в исполнении солистов Схid OPERA и джазових музыкантов. Уникальный проект представят зрите лям главный режисер Схid OPERA Армен Калоян и бессменный арт-директор фестивалей Kharkiv ZaJAZZ Сергей Давыдов.

 

SINOPTIK

Группа образована в 2012 г. в Донецке, в 2015 переезжает в Киев. SINOPTIK участвуют в крупнейших украинских фестивалях: Atlas Weekend, RespublicaFest, ГогольFest, Kyiv Open Air, Z-Games, Схід-Rock.

В начале 2016 года группа выступила на крупнейшем альтернативном фестивале Украины Wintermass III и совершила успешный европейский тур, после которого SINOPTIK стали чаще приглашать выступать в Европе. По возвращению на Украину в конце марта, SINOPTIK выигрывают национальный украинский финал международного конкурса The Global Battle Of the Bands и отправляются представлять Украину на международном суперфинале в Берлине. 26 мая на финале конкурса The Global Battle Of the Bands SINOPTIK занимают первое место и получают звание Лучшей новой группы мира. SINOPTIK стала первой в истории Украины группой, занявшей первое место в этом конкурсе.

У группы огромная фанатская поддержка в Украине, и Харьков – не исключение.

Желаем SINOPTIK прекрасного выступления на Cxid OPERA ПРОСТО НЕБА fest, а всем гостям фестиваля - получить удовольствие и оторваться по полной!

 

https://www.facebook.com/SinoptikBand/

С нами

Вкусный фуд-корт Staff Family : разнообразная еда и напитки на любой вкус. Staff Family кормит вкусно, поит осторожно)

Вы можете приобрести билеты на любой из фестивальных дней отдельно за 150 грн,

или

сделать выгодный выбор в пользу посещения всех концертов фестиваля , приобретя специальный билет на все 4 дня за 300 грн или на 3 финальных дня 27,28 и 29 сентября – за 195 грн.

Внимание! Напоминаем, что Вы приобретаете входной билет, а в Вашем распоряжении – весь газон и фан-зона ! Карематы можно брать с собой, а можно арендовать на месте. Cxid OPERA ПРОСТО НЕБА stage оборудована биотуалетами и местом для курения, а также мусорными баками. Мы благодарны за Ваши отклики и пожелания, которые Вы всегда можете оставить в комментариях на нашей странице в ФБ Cxid OPERA ПРОСТО НЕБА.