krasunya 29 ukrzabronyuvaty bilet

Karabas prodazha biletovlogo internet bilet logo111

29 ВЕРЕСНЯ, 11:30 Продолжительность1 год. 30 хв.

 

Красуня і Чудовисько

Балет на музику класичних композиторів

   

 

 

Прем’єра балету на 2 дії. Балетмейстер - постановник та автор музичної композиції і концепції сценічного оформлення Йохан Нус (Нідерланди). Диригент Дмитро Морозов.

Автори музики Й. С. Бах, М. Мусоргський, П. Чайковський, Й. Штраус та ін.

Це досить давня історія, що прийшла до нас з ХVI століття. Жанн Марі Лепренс де Бомон осучаснила її, а з ХVIII століття вона стає приналежністю колективної пам'яті, одним зі світових бестселерів. Казка про Красуню і Чудовисько стала особливо популярною в ХХ віці після кіноверсії У. Діснея і художніх фільмів інших знаменитих постановників.

Наш балет розподілено на дві частини. Його загальна тривалість 1 година 10 хв., тобто він розрахований передусім на дітей, хоча може бути рекомендований для сімейного перегляду. У балеті використані елементи як класичної, так і сучасної хореографії. Саму казку коментує закадровий голос, що є обов'язковою умовою сценарію. І, хоча мова танцю говорить сама за себе, оповідач може звертатися до глядачів будь-якою мовою, що підтверджує наш проект як інтернаціональний, близький глядачам усіх країн.