28 03 19 bremenskie ukrzabronyuvaty bilet

Karabas prodazha biletovlogo internet bilet logo111

28 БЕРЕЗНЯ, 11:30 Продолжительность 1 год. 25 хв.

 Бременські музики

Геннадій Гладков, мюзикл 

 

Трубадур Володимир Козлов, лауреат міжнародного конкурсу
Принцеса Олеся Мишаріна, дипломант міжнародного конкурсу
Король Ігор Корнатовський
Сищик Сергій Замицький, лауреат міжнародних конкурсів
Атаманша Сергій Крижненко
I розбійник Роман Гордєєв, лауреат міжнародного конкурсу
II розбійник Максим Ворочек
III розбійник Євгеній Гаврись

 

 

SHA 7602DSC 0052DSC 0103

Композитор Геннадій Гладков
Сценарій Юрій Ентін, Василь Ліванов
Прем'єра в ХНАТОБ січень 2010 року
Мова виконання російська
У мюзиклі «Бременські музики» ви почуєте улюблені мелодії Г. Гладкова в поєднанні з дотепними віршами В. Ліванова та Ю. Ентіна з однойменного популярного мультфільму. Нагадаємо, що це саме такі нев'янучі хіти, як гімн музикантів-мандрівників «Мы свое призванье не забудем. Смех и радость мы приносим людям! », стильна рок-н-рольна пісня Геніального сищика і пристрасна лірична балада Трубадура «Луч солнца золотого ...». Тому не відмовте собі у задоволенні всією сім'єю підспівувати із залу популярны пісні у супроводі симфонічного оркестру театру і знову пережити пригоди відчайдушних друзів Пса, Осла, Півня і Кота, які перемогли підступного і одночасно жалюгідного Геніального сищика і допомогли об'єднатися в пару сміливому красеню Трубадура і чарівній Принцесі, яка в ім'я любови категорично відмовилася слухати свого дурного батька Короля. Крім того, що цей спектакль для дітей є одним з найбільш сценічно яскравих в репертуарі ХНАТОБу (сценограф і автор костюмів Н. Швець), він ще й сучасний, дотепний і дуже світлий.

DSC 0100DSC 0119 16

Зміст вистави

На жаль, батько Принцеси, Король, був справжнім дурнем і не міг допустити, щоб якийсь бродячий музикант став його родичем. Тому довелося трубадурів з друзями піти геть. У лісі вони налякали розбійників, які готувалися грабувати Короля. І самі вирішили розіграє цей напад. Переляканий Король пообіцяв віддати руку дочки свого рятівника "Трубадур", але обіцянку, природно, не дотримав. Тому закохані втекли з палацу.

На пошуки Принцеси Король відправив геніального Детектива, який хитрістю повернув її батькові. Тоді Трубадур переодягнувся в заморський костюм і за допомогою друзів почав зображати багатого Принца. Глцпец Король не зміг встояти перед такою спокусою і погодився видати за нього дочку. І в цей раз друзі святкували справжню перемогу, а Трубадур і Принцеса - весілля!

 

DSC 0155