23 06 19 bremenskie ukrzabronyuvaty bilet

Karabas prodazha biletovlogo internet bilet logo111

23 ЧЕРВНЯ, 11:30 Продолжительность 1 год. 25 хв.

 Бременські музики

Геннадій Гладков, мюзикл 

 

Трубадур Володимир Козлов, лауреат міжнародних конкурсів 
Принцеса Олеся Мишаріна, дипломант міжнародного конкурсу
Король Ігор Корнатовський
Сищик Сергій Замицький, лауреат міжнародних конкурсів 
Отаманша Сергій Крижненко
I розбійник Олександр Золотаренко, лауреат міжнародних конкурсів 
II розбійник Максим Ворочек, лауреат міжнародних конкурсів 
III розбійник Микита Маринчак, лауреат міжнародного конкурсу 

 

 
 

SHA 7602DSC 0052DSC 0103

Композитор Геннадій Гладков
Сценарій Юрій Ентін, Василь Ліванов
Прем'єра в ХНАТОБ січень 2010 року
Мова виконання російська
У мюзиклі «Бременські музики» ви почуєте улюблені мелодії Г. Гладкова в поєднанні з дотепними віршами В. Ліванова та Ю. Ентіна з однойменного популярного мультфільму. Нагадаємо, що це саме такі нев'янучі хіти, як гімн музикантів-мандрівників «Мы свое призванье не забудем. Смех и радость мы приносим людям! », стильна рок-н-рольна пісня Геніального сищика і пристрасна лірична балада Трубадура «Луч солнца золотого ...». Тому не відмовте собі у задоволенні всією сім'єю підспівувати із залу популярны пісні у супроводі симфонічного оркестру театру і знову пережити пригоди відчайдушних друзів Пса, Осла, Півня і Кота, які перемогли підступного і одночасно жалюгідного Геніального сищика і допомогли об'єднатися в пару сміливому красеню Трубадура і чарівній Принцесі, яка в ім'я любови категорично відмовилася слухати свого дурного батька Короля. Крім того, що цей спектакль для дітей є одним з найбільш сценічно яскравих в репертуарі ХНАТОБу (сценограф і автор костюмів Н. Швець), він ще й сучасний, дотепний і дуже світлий.

DSC 0100DSC 0119 16

Зміст вистави

На жаль, батько Принцеси, Король, був справжнім дурнем і не міг допустити, щоб якийсь бродячий музикант став його родичем. Тому довелося трубадурів з друзями піти геть. У лісі вони налякали розбійників, які готувалися грабувати Короля. І самі вирішили розіграє цей напад. Переляканий Король пообіцяв віддати руку дочки свого рятівника "Трубадур", але обіцянку, природно, не дотримав. Тому закохані втекли з палацу.

На пошуки Принцеси Король відправив геніального Детектива, який хитрістю повернув її батькові. Тоді Трубадур переодягнувся в заморський костюм і за допомогою друзів почав зображати багатого Принца. Глцпец Король не зміг встояти перед такою спокусою і погодився видати за нього дочку. І в цей раз друзі святкували справжню перемогу, а Трубадур і Принцеса - весілля!

 

DSC 0155