28 12 15 hello musicl2 ukrzabronyuvaty bilet

Karabas prodazha biletovlogo internet bilet logo111

28 ГРУДНЯ, 15:00 Продолжительность2 год. 00 хв.

 

 Hello, musical

Концерт-попурі

Солісти:  Тамара Гармаш, заслужена артистка України
  Олена Старікова, заслужена артистка України
  Олена Ширяєва, заслужена артистка України
  Олександр Лапін, заслужений артист України
  Олексій Сребницький, заслужений артист України
  Володимир Козлов, лауреат міжнародних конкурсів
  Олеся Мишаріна, дипломант міжнародного конкурсу
  Вікторія Житкова, диломант міжнародних конкурсів
  Ігор Бондаренко, лауреат міжнародного конкурсу
  Роман Гордєєв, лауреат міжнародного конкурсу
  Олександр Золотаренко, лауреат міжнародних конкурсів
  Сергій Леденьов
  Максим Ворочек, лауреат міжнародних конкурсів
  Євгеній Лисицький, лауреат міжнародних конкурсів
  Юрій Кудрявцев
  Андрій Даценко
Диригент Дмитро Морозов, головний диригент Схід Opera, лауреат міжнародних конкурсів

 

  

  

Диригент-постановник Дмитро Морозов, лауреат міжнародних конкурсів
Режисер-остановник Армен Калоян
Балетмейстер-постановник Антоніна Радієвська, заслужена артистка України
Хормейстер-постановник Олексій Чернікін, заслужений діяч мистецтв України
Художник-постановник Надія Швець, заслужений художник України

Інтерес до мюзиклу пожвавився в Харкові два роки тому, коли американська культурна місія оголосила в нашому місті кастинг на участь у фінальному шоу концертного та освітнього проекту «Шлях до Бродвею». У завершальному концерті було доручено брати участь симфонічному оркестрові Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. Лисенка під керівництвом головного диригента Дмитра Морозова. Він же в 2018 році виступив ініціатором нового, вже самостійного проекту, який об'єднав професіоналів співу й танцю і був з величезним успіхом показаний на нашій сцені вже як репертуарний концерт - спектакль.
Черговий подарунок харківські любителі мюзиклу отримають перед новим 2020 роком. Це абсолютно нова програма, в якій виступатимуть улюбленці публіки, що мають досвід участі в популярних проектах для широкої аудиторії. На сцену вийдуть заслужені артисти України Тамара Гармаш, Олена Старикова, Олена Ширяєва, Олексій Сребницкий, лауреати національних і міжнародних конкурсів Володимир Козлов, Олеся Мішаріна, Вікторія Житкова, Ігор Бондаренко, Роман Гордєєв, Олександр Золотаренко, Сергій Леденьов, Максим Ворочек, Євгеній Лисицький, Юрій Кудрявцев, Андрій Даценко та ін., а також артисти й солісти балету. Порадує слухачів і симфонічний оркестр театру, який виконає не лише фрагменти мюзиклів, а також композиції Ніно Рота, Глена Міллера, Скотта Джопліна, Еріка Серра та інших авторів, широко відомих у світовому кінематографі та джазі.
Назва цього спектаклю-концерту в 2-х відділеннях «Hello, musical». У ньому виконуватимуться уривки з «Вестсайдськой історії» Леонарда Бернстайна - історії гарлемських Ромео та Джульєтти, блискучого мюзиклу Елтона Джона «Король-лев», не менш популярного, ніж диснеївський мультфільм, пісні з репертуару Шер, Енді Вільямса та інших кумирів світової музичної естради. Широко будуть представлені Кол Портер з мюзиклом «Цілуй мене, Кет»! за п'єсою Шекспіра «Приборкання норовливої» і класик ХХ століття Джордж Гершвін («Поргі та Бесс», «Людина, яку я кохаю»). Прозвучать й знамениті гарлемські «спірічуелс» - джерело багатьох мелодій американського джазу і мюзиклу.
Жодного не залишить байдужим арія діви Плавалагуни з «П'ятого елементу» і пісня пам'яті Карузо композитора Лучо Далла, яку залишив у своїй спадщині Лучано Паваротті. Отже, на слухачів у передноворічні вечори чекає справжнє свято захоплюючих мелодій, яке отримає яскраве й видовищне втілення в режисурі Армена Калояна та сценографії Надії Швець.