28 01 liatoshynskiy ukrzabronyuvaty bilet

Karabas prodazha biletovlogo internet bilet logo111

28 СІЧНЯ, 19:00  Продолжительность 2 год. 00 хв.

Увага! В репертуарі театру можливі зміни! 

Lyatoshinsky trio

Концерт. Мала зала

Солісти:  Михайло Захаров, скрипка (Україна/Австрія)
  Роман Лопатинський, фортепіано
  Олексій Шадрін, віолончель (Україна/Німеччина)

 

 

Лятошинський Тріо було засновано в 2019 році відомими музикантами з українським корінням: Михайло Захаров, скрипка (Україна / Австрія), Олексій Шадрін, віолончель (Україна / Німеччина) і Роман Лопатинський, фортепіано.

Поряд із виконанням світової класики музиканти Лятошинський тріо прагнуть презентувати і популяризувати у світі українську музику. Назва колективу пов’язана з іменем Бориса Миколайовича Лятошинського – знакової постаті для української музики ХХ століття, митця, який через оригінальний композиторський стиль синтезував європейське та національне українське. 
Уже в перший рік спільної творчості відбувся блискучий дебют тріо на фестивалі UStream в одному з найбільш знаменитих залів світу "Mozartsaal" віденського Концертхаусу, аншлагом та схвальними оцінками критиків був відзначений і концерт у Національній філармонії України на фестивалі Kyiv Music Fest. Музиканти активно гастролюють містами України та за кордоном.

У 2020 році  Лятошинський тріо записали дебютний СD. Запис здійснювався на львівській студії Golka Records. До релізу увійшли камерні твори Б. Лятошинського – його Фортепіанні тріо №1 і №2. 

 

В програмі: 

Л. ван Бетховен, Фортепіанне тріо, сі-бемоль мажор тв. 11 ("Gassenhauer")

Ф. Мендельсон, Фортепіанне тріо №1, ре-мінор 

С. В. Рахманінов, Елегійне тріо №2, ре-мінор, "Пам'яті великого художника"