19 11 17 bremenskie ukr

19 ЛИСТОПАДА, 11:30 Продолжительность 1 год 15 хв. 

Бременські музики

Геннадий Гладков, мюзикл

Вистава у супроводі фонограми

Трубадур Володимир Єфіменко, лауреат міжнародних конкурсів 
Принцеса Вероніка Шут, лауреат міжнародних конкурсів 
Король Ігор Корнатовський
Сищик Костянтин Улибін
Атаманша Сергій Крижненко
I розбійник Роман Гордєєв, лауреат міжнародних конкурсів 
II розбійник Євген Гаврись
III розбійник Микита Маринчак

  


 

У мюзиклі «Бременські музики» ви почуєте улюблені мелодії Г. Гладкова у купі з дотепними віршами В. Ліванова та Ю. Ентіна з однойменного популярного мультфільму. Нагадаємо, що це є саме ті нев’янучі хіти, як гімн музикантів-мандрівників «Мы свое призванье не забудем./ Смех и радость мы приносим людям!», стильна рок-н-рольна пісня Геніального сищика і пристрасно-лірична балада Трубадура «Луч солнца золотого…» 
 
Тож не відмовте собі у задоволенні всієї родиною підспівувати із зали популярним пісням у супроводі симфонічного оркестру театру, і знову пережити пригоди відчайдушних друзів Пса, Віслюка, Півня та Кота, що перемогли підступного і жалюгідного водночас Геніального сищика і допомогли поєднатися в пару сміливому красеню Трубадуру та чарівній Принцесі, яка через справжнє кохання категорично відмовилася слухати свого бовдура-батька Короля!
 
Окрім того, що ця вистава для дітей є однією зі сценічно найяскравіших у репертуарі ХНАТОБу (сценограф та автор костюмів Н. Швець), вона є сучасною, дотепною та дуже світлою. Виконання партій головних героїв молодими, фактурними зі свіжими голосами і сценічно обдарованими солістами театру надає виставі непідробно запальної енергетики. 
 
Тож приходьте – гарний настрій від перегляду «Бременських музик» вам гарантовано!