29 10 17 bremenskie ukr

29 жовтня, 11:30

Г.Гладков    БРЕМЕНСЬКІ МУЗИКИ    мюзикл

 Трубадур – лауреат міжн. конкурсів В. Козлов
Принцеса – лауреат міжн. конкурсів В. Шут
Король – засл. артист Украіни С. Шадрін
Сищік – К. Улибін
Атаманша – С. Крижненко
I розбійник – лауреат міжн. конкурсів О. Золотаренко
II розбойнік – С. Леденьов
III розбійник – Є. Гаврись

 
  

У мюзиклі «Бременські музики» ви почуєте улюблені мелодії Г. Гладкова разом з дотепними віршами В. Ліванова та Ю. Ентіна з однойменного популярного мультфільму. Нагадаємо, що це саме такі нев’янучі хіти, як гімн музикантів-мандрівників «Мы свое призванье не забудем./ Смех и радость мы приносим людям!», стильна блюзова пісня Геніального детектива і пристрасно-лірична балада Трубадура «Луч солнца золотого…»

         Тож, не відмовте собі у задоволенні ще раз послухати популярні пісні у сучасному аранжуванні, і пережити пригоди відчайдушних друзів Пса, Віслюка, Півня та Кота, що перемогли Геніального детектива і допомогли побратися Трубадуру та чарівній Принцесі, яка через справжнє кохання категорично відмовилася підкорятися своєму бовдуру-батькові!

         Окрім того, що ця вистава для дітей є однією зі сценічно найяскравіших у репертуарі ХНАТОБу (сценограф та автор ескізів костюмів Н. Швець), вона є насправді сучасною, дотепною та світлою. Виконання партій головних героїв молодими, фактурними зі свіжими голосами і сценічно обдарованими солістами театру надає виставі непідробно запальної енергетики.
Тож, приходьте – гарний настрій від перегляду «Бременських музик» вам гарантовано!