SHA 3066

 

ЧЕРВОНА ШАПОЧКА

мюзикл

Лібрето Гокіелі Абашідзе
Прем'єра в ХНАТОБ березень 1978 року
Мова виконання російська
«Червона Шапочка». Вистава створена на музику класиків та сучасних композиторів за мотивами відомої казки. Її героїня зібрала на свій день народження друзів, ось тільки її улюблена Бабуся захворіла і не змогла прийти на свято. Щоб допомогти їй, наповнивши кошик пиріжками і ліками, Червона Шапочка та її вірний друг Кіт вирушають до будиночку старої. Але шлях туди проходить через дрімучий ліс... А там приготовано подорожнім зустріч із злим Вовком і хитрою Лісою, пустотливим Водяним і страшними Кікіморами, веселими Дроворубами і красунею Лялькою. Але хоробрій дівчинці вдасться впоратися з усіма випробуваннями і прийти до улюбленої Бабусі. Тільки чи потрібні будуть їй ліки?

023044SHA 1905

 Головні герої

Червона Шапочка                               
Мама                               
Курочки                               
Бабуся                              
Лисиця                               
Дроворуби                               
Вовк                               
Півник                               
Индик                               

SHA 3194SHA 1992SHA 1949

Зміст

Відкривається завіса, видно будиночок, де живе дівчинка. Сьогодні її День Народження, і всі друзі дівчинки - Півник, Індик, Курочки - готуються до цього свята.

А які гарні подарунки приносять їй в цей день! Мама дарує доньці ляльку, а бабуся надсилає онуці червону шапочку. Шапочка дивно прикрашає дівчинку, і всі вирішують звати її Червона Шапочка.

Але сама бабуся захворіла й не змогла прийти на День Народження улюбленої онучки. Треба обов'язково відвідати бабусю. І Червона Шапочка сміливо відправляється до неї крізь густий темний ліс.

На дні народження дівчинки таємно побувала хитра Лисиця. Вона підслухала, що Червона Шапочка сама йде до бабусі лісовою стежкою і розповідає про це голодному Вовку.

В дорозі дівчинку супроводжує зграйка метеликів. Червона Шапочка і гадки не має, що Вовк підстроїв в лісі пастку. Але поруч працюють дроворуби, і з'їсти дівчинку Вовк поки не може. Він починає з нею гру - хто скоріше добіжить до будинку бабусі.

Голодний Вовк обдурює бабусю і в одну мить ковтає її. Але Червона Шапочка вже підходить до будиночка, і Вовк швидко одягає бабусині окуляри і хустку та лягає в її ліжко.

Незабаром Вовку набридає грати бабусю. Він бажає поживитися і Червоною Шапочкою. Вовк кидається на дівчинку. Почувши галас, до будинка прибігають дроворуби, і через  кілька хвилин вони з'являються із шкурою Вовка, радісними бабусею та онучкою.

Так щасливо закінчується казка, але веселе свято Дня Народження Червоної Шапочки у самому розпалі.

 

SHA 1999