prostonebafest 000 1 09

zabronyuvaty bilet
logo internet biletlogo111
1 ВЕРЕСНЯ, 20:00 Продолжительность 2 год. 30 хв.

Cxid OPERA Просто Неба fest День1

Cxid Opera Просто Неба Stage

 

Ще трохи ЛІТА на Схid OPERA Просто Неба stage - у новому музичному просторі за будівлею Оперного

Cxid OPERA ПРОСТО НЕБА fest - перший мультижанровий музичний фестиваль, що організований харківським національним академічним театром опери та балету ім.М.В.Лисенка Cxid OPERA у форматі «просто неба»! Cxid OPERA єднає!

1, 27,28 та 29 вересня: Cxid OPERA ПРОСТО НЕБА fest!

Ми стартуємо 1 вересня, а фінішуємо 3-денним вікендом 27,28 та 29 вересня. Чудовий час відчути ще трохи літа та підзарядитися вільною та свіжою енергією ПРОСТО НЕБА на рубежі осені. Останній ПРОСТО НЕБА фестиваль цього сезону чекає на тебе!

4 фестивальних дні - 1, 27,28 та 29 вересня. І кожен з них має свій власний неповторний характер!

 

 

ДЕНЬ # 1

1 вересня, 20.00

 

 

Хедлайнер дня – грузинський гурт ASEA SOOL!

 

Відкривають фестиваль   феєричні чарівники

SPIRITUAL SEASONS // серце та голос Ірландії і Півночі

Рубіж літа та осені – кращий час для того, щоб нарешті побачити та послухати в фестивальному форматі виступ цього самобутнього гурту. SPIRITUAL SEASONS з незмінним успіхом виступають у Німеччині, Норвегії, Литві, Латвії, Молдові, Туреччині та країнах Азії. Музиканти гурту називають фолк основою музики, яку вони творять разом вже 15 років і яка навряд чи піддається класифікації… Гурт виступатиме в Харкові між двома великими гастрольними турами й презентуватиме Велику Осінню Програму, що єднає середньовічну фолкову традицію з модерним, а подеколи – зовсім неочікуваним – щільним та міцним звучанням. Схоже, що саме  SPIRITUAL SEASONS краще за всіх знають мову Клеверу та Омели й відтворюють її на таких інструментах, які рідко де почуєш та побачиш…

11

 

ASEA SOOL  

Жесть та Оксамит Грузії

 

Грузинську фразу «асеа сул» можна перекласти як «і ось так завжди!» Інтонацію кожен може поставити свою, але якась частка іронії буде відчутна. Або досади. Або гумору. Коротше кажучи, група дуже Негламурна і непроста, з власним стилем, який важко «укласти» в вузькі жанрові рамки.

У ASEA SOOL є композиції і в стилі жорсткого року, і в традиціях грузинської народної музики. Вона співає сумне і веселе, але з незмінним драйвом, який не залишає байдужим нікого. ASEA SOOL - це Жесть і Оксамит Грузії.

ASEA SOOL одна з найцікавіших команд Грузії - країни з високою творчою конкуренцією. Команда запалює відразу і не відпускає до самого кінця свого виступу.

 

22

 

Атіна і її брат Бека народилися, виросли і живуть в Батумі. Атіна заспівала раніше, ніж навчилася говорити, а Бека почав складати музику в 12 років. Їх дитинство пройшло в холодні-голодні 90-ті. Радістю і розвагою була музика. Електрогітару Беці зробив батько. Творча людина, дизайнер і художник, він придумав для сина інструмент унікальний і неповторний. Гітара вийшла до того ж технічно новаторська - в неї батько вмонтував мікрофон, який дає неординарний звук і тембр. Інструмент назвали Bekson, Бека освоїв його глибоко і творчо - і додав свою техніку: став грати на гітарі смичком, як якщо б вона була скрипкою або віолончеллю. Гітара сильно здивувалася і заспівала нестандартним голосом, а виконавець вибрав собі спільне з нею ім'я - Bek Bekson. Атіна Корнеліус залишилася Атіною. Її голос - оксамитовий і розумний, ніжний і сумний, і нескінченно ліричний - в одних піснях ...

Але Атіна співає і в іншому стилі - у неї гнучкий, рухливий голос з широким діапазоном.

Атіна сьогодні - один з кращих голосів Грузії, яка ніколи не була бідною на таланти. Брат з сестрою мають консерваторську освіту, проте сміливо порушують музичні канони. І правильно роблять! Атина пише тексти до композицій грузинською, англійською та французькою мовами.

 

Кожен день з нами

Суперський фуд-корт Staff Family годує різноманітно, смачно та недорого, а вибір напоїв тебе також впевнить : це саме твоє місце!

Увага! Вхід на фестиваль без обмежень за віком. Для дітей до 12 років у супроводі дорослих – безкоштовний.

 

Квитки:

Ви маєте можливість придбати вхідний квиток на будь-який з фестивальних днів окремо за 150 грн,

або

зробити вигідний та зручний вибір :

квиток на ВСІ дні всього за 300 грн;

квиток на ТРИ дні ( 27,28,29 вересня) за 195 грн!

Отримуйте повну свободу на Cxid OPERA ПРОСТО НЕБА fest!

УВАГА! Нагадуємо, що Ви придбаєте вхідний квиток й обираєте будь-яке місце - до Ваших послуг ВЕСЬ газон та оновлена фан-зона! Якщо звикли «до свого» - беріть із собою улюблений каремат. А можете зорендувати каремат просто на місці! Будь ласка, не беріть з собою їжу та напої – працюватиме смачний та недорогий фудкорт на будь-який смак!

На Cxid OPERA ПРОСТО НЕБА stage облаштоване місце для паління, працюють біотуалети, та розміщені мусорні баки.

Ми вдячні за Ваші відгуки та побажання, які завжди можна залишити у коментах на нашій сторінці у ФБ «Cxid OPERA ПРОСТО НЕБА».