Чіо-Чіо-Сан

5 ГРУДНЯ, 18:30

ЧІО-ЧІО-САН

Джакомо Пуччіні, опера

 3 год. 00 хв.

Увага! В репертуарі театру можливі зміни!

Травіата

10 ГРУДНЯ, 18:30

ТРАВІАТА

Джузеппе Верді, опера

 2 год. 40 хв.

Увага! В репертуарі театру можливі зміни!

Кармен

11 ГРУДНЯ, 18:30

КАРМЕН 

Жорж Бізе, опера

 3 год. 20 хв.

Увага! В репертуарі театру можливі зміни!

ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує конкурс на посади:

26.11.2021

ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує конкурс на посади:
головний художник театру, головний хормейстер, завідувач трупи оперної, звукорежисер вищої кат. театрально-видовищного підприємства, звукооператор театрально-видовищного підприємства, завідувач режисерської частини, асистент режисера (що веде балетні вистави), асистент режисера (що веде оперні вистави)
(форма працевлаштування – контрактна, основне місце роботи)


1. Головний художник театру:
Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією художника не менше 3 років.


2. Головний хормейстер:
Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією хормейстера не менше 3 років.


3. Завідувач трупи оперної
Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією помічника художнього керівника (головного режисера) для спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 5 років.

4. Звукорежисер вищої кат. театрально-видовищного підприємства
Кваліфікаційні вимоги. Звукорежисер театрально-видовищного підприємства вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією звукорежисера театрально-видовищного підприємства I категорії не менше 3 років.

5. Звукооператор театрально-видовищного підприємства
Кваліфікаційні вимоги. Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст), для бакалавра — без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста — підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше 3 років.

6. Завідувач режисерської частини
Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.

7. Асистент режисера (що веде балетні вистави)
Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста не менше 3 років.

8. Асистент режисера (що веде оперні вистави)
Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста не менше 3 років.

 

 

Детальніше...

ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує конкурс на посади: концертмейстер з класу вокалу, хормейстер, суфлер (форма працевлаштування – контрактна, основне місце роботи)

24.11.2021

ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує конкурс на посади: концертмейстер з класу вокалу, хормейстер, суфлер (форма працевлаштування – контрактна, основне місце роботи)

 

Концертмейстер з класу вокалу - 5 од.
Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років.
Завдання та обов’язки: Проводить індивідуальні та групові заняття із солістами-вокалістами, готує з ними партії під керівництвом гол. диригента (диригента). Виконує на репетиціях музичний супровід на фортепіано у період підготовки нових або поновлення раніше створених вистав (програм) до початку оркестрових репетицій. Виконує нові музичні твори з листа і транспонує досить складний музичний матеріал.


Хормейстер — 1 од.
Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста хору не менше 3 років.
Завдання та обов’язки: Готує з колективом виконання хорових партій у нових або раніше створених виставах (програмах). Диригує хором. Проводить з артистами групові та індивідуальні заняття. Контролює якість виконання хорових партій у виставах (програмах) поточного репертуару. Виконує завдання головного хормейстера, пов’язані з виробничо-творчою діяльністю колективу хору.


Суфлер — 1 од.
Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта відповідного напряму підготовки (молодший спеціаліст) або повна загальна середня освіта та одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.
Завдання та обов’язки: Бере участь у репетиціях і всіх виставах. Стежить за режисерським екземпляром п’єси за дотриманням послідовності вимовлення виконавцями всього тексту ролі та надає їм у разі потреби допомогу. Стежить за наявністю вивірених екземплярів п’єс та текстів ролей. В окремих випадках читає клавір твору, що виконується.

 

 

Детальніше...

ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує конкурс на посаду концертмейстера з класу балету (форма працевлаштування – контрактна, основне місце роботи)

24.11.2021

ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує конкурс на посаду концертмейстера з класу балету (форма працевлаштування – контрактна, основне місце роботи)

Концертмейстер з класу балету — 3 од.


Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років.


Завдання та обов’язки: Проводить індивідуальні та групові заняття із артистами балету, готує з ними партії під керівництвом балетмейстера. Виконує на репетиціях музичний супровід на фортепіано у період підготовки нових або поновлення раніше створених вистав (програм) до початку оркестрових репетицій. Виконує нові музичні твори з листа і транспонує досить складний музичний матеріал.

 

 

Детальніше...

Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує про результат конкурсу

12.11.2021

Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує про результат конкурсу

 

Конкурс на заміщення посади завідувача художньо-постановочної частини ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» завершено.

 

Рішенням конкурсної комісії від 12 листопада 2021 року переможцем конкурсу визнано БОЙКО Михайло Володимирович.

 

Генеральний директор-художній керівник                                   О.ОРІЩЕНКО

 

Детальніше...

Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує про результат конкурсу

03.11.2021

Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує про результат конкурсу

 

Конкурс на заміщення посади завїдувача балетної трупи ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» завершено.

Рішенням конкурсної комісії від 02 листопада 2021 року переможцем конкурсу визнано:

 

ЛАДИГІНА Ірина Вікторівна

 

 

Генеральний директор-художній керівник                                   О.ОРІЩЕНКО

 

Детальніше...

ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує конкурс на посаду завідувача художньо-постановочної частини

23.10.2021

ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує конкурс на посаду завідувача художньо-постановочної частини

(форма працевлаштування – контрактна, основне місце роботи)

 

Повинен знати: організацію творчо-виробничого процесу; основи техніки і технології виготовлення декорацій, меблів, реквізиту, тощо; правила зберігання і транспортування декорацій; досвід роботи українських і світових закладів у галузі декораційного мистецтва, театральної техніки і технології; економіку та організацію праці та управління виробництвом;   правила і норми охорони праці, виробничої санітари та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст).Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.

 

 

Детальніше...

ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує конкурс на посаду завідувача балетної трупи

12.10.21

ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує конкурс на посаду завідувача балетної трупи

(форма працевлаштування – контрактна, основне місце роботи)

Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією помічника художнього керівника (головного режисера) для спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 5 років.

 

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

- заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;

- заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

- завірені підписом претендента: копія документу, що посвідчує особу, копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

- творче резюме

 

 

Детальніше...

Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує про результат конкурсу

10.09.2021

Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує про результат конкурсу

Конкурс на заміщення посад: асистент режисера, що веде оперні вистави, артист допоміжного складу, ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» завершено.

 

Рішенням конкурсної комісії від 10 вересня 2021 року переможцями конкурсу визнано:

1. КЛИМЕНТОВСЬКА Карина Юріївна - асистент режисера, що веде оперні вистави

2. ОВЧАРЕНКО Деніс Аанатолійович — артист допоміжного складу

3. ФОМІНІЧЕНКО Олександр Анатолійович — артист допоміжного складу

 

Генеральний директор-художній керівник                                   О.В.Оріщенко

 

Детальніше...

Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує про результат конкурсу

10.09.2021

Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує про результат конкурсу

Конкурс на заміщення посади артист балету вищої категорії, 1 категорії та 2 категорії у Державному підприємстві «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» завершено.


Рішенням конкурсної комісії від 9 вересня 2021 року переможцем конкурсу визнано:
1 КАДАШЕВИЧ Крістіна Олександрівна Арт. балету вищ.кат.
2 ХОМИЩАК Ігор Володимирович Арт. балету вищ.кат.
3 АНДРЕНКО Катерина Ігорівна Арт. балету 1 кат.
4 ВАСИЛЕНКО Володимир Олегович Арт. балету 1 кат.

 

 

Детальніше...