18 10 18 korsar ukr

zabronyuvaty bilet

Karabas prodazha biletovlogo internet bilet logo111

18 ЖОВТНЯ, 18:30 Продолжительность 2 год. 30 хв.

  Корсар

Адольф Адан, балет

Медора Ірина Хандажевська, заслужена артистка України
Конрад Олексій Князьков, лауреат міжнародних конкурсів (1 виступ)
Гюльнара Антоніна Радієвська, заслужена артистка України
Ланкедем Дмитро Васильєв
диригент Павло Багінський

 

 

  

 

 

 

Дія І 

Ринкова площа східного міста. Сюди зі своїм ватажком Конрадом приходять  корсари. Хазяїн ринку невільників Ланкедем розхвалює свій «товар». Вихованка Ланкедема, невільниця Медора привертає особливу увагу серед тих, хто чарує  красою і  танцями. Конрад захоплений дівчиною.Побачивши   Медору і Конрада разом, розлючений Ланкедем уводить дівчину.

У супроводі почту  на ринку з'являється Сєїд-паша. Він обирає невільниць для свого гарему. Ланкедем виводить наперед Медору. Сєїд-паша в захваті від неї  і готовий купувати дівчину. Ланкедем просить величезні гроші, але  Сєїд-паша на все згодний. Приголомшена Медора просить захисту у Конрада. Конрад з корсарами рятують дівчину, захоплюють  Ланкедема з невільницями й торговців та вирушають у море.

 

Дія ІІ
Пірати задоволені багатствами, захопленим у купців. На честь врятованих красунь вони влаштовують свято. Дівчата милуються танцями корсарів. Медора, відповідаючи на прохання Конрада, танцює з ним.  Дівчата просять Медору умовити Конрада відпустити їх додому. Конрад погоджується, але Бірбанто і з ним інші корсари незадоволені. Виникає сварка. Конрад все ж наполягає на звільненні дівчат.   Разом з Медорою вони проводжають  їх на берег.

У обмін на свою свободу Ланкедем пропонує допомогу у помсті Конраду  і   віддає корсарам  снодійне зілля. Зраділий Бірбанто посипає зіллям квіти. Підступний Ланкедем віддає квіти Медорі, а дівчина передає їх  коханому .  Конрад засинає, корсари викрадають Медору.   Опритомнівши, ватажок корсарів присягається знайти та звільнити подругу.

 

Дія ІІІ
Сєїд-паша милується красою Гульнари. Щоб догодити вельможі, доглядач гарему виводить  танцювати  одалісок. Сеїд-паша у захваті. Він купує її. Під виглядом паломників в палаці з'являються корсари. Обравши момент, корсари звільняють дівчат та у захопленні грабують  палац паші. Вбігає Гюльнара, переслідувана Бірбанто. Вона шукає захисту і знаходить його у Конрада.   Медора   впізнає в Бірбанто свого викрадача і повідомляє Конрадові про його зрадницький вчинок. Конрад  вбиває Бірбанто і зникає з палацу разом з Медорою і корсарами.

Вночі на кораблі корсари святкують щасливе звільнення свого ватажка  і його коханої. Наближається буря. Корсари  не спроможні  врятувати корабель,  і він гине.  Медора і Конрад  рятуються, нарешті вони щасливі та вільні.