SHA 4647

 

МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ

балет

Композитор

Антоніо Вівальді, Йоганн Себастьян Бах, Петро Чайковський, Шарль-Каміль Сен-Санс

Хореограф-постановник Йохан Нус
Диригент-постановник Володимир Гаркуша
Художник-постановник Олександр Лапін
Прем'єра в ХНАТОБ 5 листопада 2016 року

 

 

 

Для яскравого театрального дійства, літературною основою якого стала знаменита філософська казка Антуана де Сент-Екзюпері, були обрані кращі зразки музики видатних композиторів минулого і створено оригінальне сценічне оформлення. Балет став справжньою окрасою театрального репертуару. Призначений для сімейного перегляду спектакль, слідом за казкою великого французького письменника, присвячений головним людським цінностям, яких так часто не вистачає сучасному світові - любові і вірності, чесності та відповідальності за свої вчинки.

 

 

 

SHA 4622SHA 4679SHA 4729

 Головні герої

Маленький принц  
Король  
Шанолюбець  
Льотчик  
П'яниця  
Ділка  
Роза  
Ліхтарник  
Лис  

 

SHA 4730SHA 4756SHA 4832

 

Зміст

Дія 1
Льотчик зазнає аварії та опиняється у безлюдній пустелі, де знайомиться з Маленьким Принцем. Хлопчик, з притаманною йому простодушністю, просить Льотчика намалювати йому маленького Баранця. Льотчик малює Баранця доти, доки він не здається Маленькому Принцу ідеальним.
Маленький Принц розповідає Льотчикові про своє життя й описує йому свою маленьку планету. Він ділиться з новим другом своїми побоюваннями щодо бур’янів-баобабів, які можуть зруйнувати його планету, якщо їх своєчасно не знищувати. Але найбільше Маленький Принц говорить Льотчикові про любов до своєї Троянди і про те, як сильно він сумує за нею. Розповідає він й про велику подорож, яку він здійснив, покинувши Троянду з нестерпним бажанням пізнати Всесвіт з усіма його планетами. Принц ділиться з Льотчиком враженнями щодо планет Короля, Шанолюбця, П’яниці, Ділка й Ліхтарника.
 
Дія 2
За допомогою перелітних птахів Маленький Принц пересувається з однієї планети на іншу. Все чудово, поки він не падає на Землю. З'ясовується, що на Землі існує безліч квітів. Однак, він стурбований лише долею своєї Троянди. Чи вистачає їй води? Чи не змерзла вона? На Землі він зустрічає Лиса, який стає його першим другом. Лис вчить його тому, що «Пильним є одне лише серце. Очами головного не побачиш». І з того самого моменту Маленький Принц матиме лише одну мету – повернутися до своєї Троянди. Але тіло його стало занадто важким, щоб летіти до власної планети. Тому Маленький Принц вирішує зустрітися зі Змієм, аби він допоміг його душі повернутися до коханої Троянди.

SHA 4842