6.08.19

- артист балету вищої категорії – 1 вакансії
Кваліфікаційні вимоги: : повна вища освіта відповідного   напряму   підготовки   (магістр,   спеціаліст)   та підвищення  кваліфікації.  Стаж роботи за професією артиста балету (театру) I категорії не менше 3 років 
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: :  висока професійна майстерність; яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності; широке  визнання  глядачів і громадськості;  виконання провідних і перших партій в балетах, а також великих балетних партій в оперних виставах  і відповідальних сольних танцювальних номерів і партій в оперетах і музичних комедіях.
 
- артист балету 1 категорії –  2 вакансій
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища  освіта відповідного напряму підготовки  (магістр,  спеціаліст  або бакалавр);  для магістра - без вимог до стажу роботи,  для спеціаліста - стаж роботи за професією  артиста балету  (театру)  II  категорії  не менше 2 років,  бакалавра – не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: професійна майстерність; яскраві музичні,  хореографічні і  сценічні  здібності;  виконання  перших  і  других  партій  в  балетах,  великих  балетних партій в оперних виставах,  значних сольних і групових танцювальних номерів в  оперетах  і  музичних  комедіях,  технічно  складних  номерів у виставах усіх жанрів;  в окремих випадках  -  виконання  провідних  партій в балетах.
 
   - артист балету 2 категорії –  2 вакансій
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; хороші хореографічні, музичні, сценічні дані, категорії: професійна майстерність; виконання ансамблевих танців і участь у масових сценах у виставах всіх жанрів; в окремих випадках - виконання інших партій і нескладних сольних номерів.
 
Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:
- заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про  поштову адресу та засоби зв’язку; 
- заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
- завірені претендентом: копія документу, що посвідчує особу, копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
- творче резюме, портфоліо;
 
Додатково можливо подати:
- інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні 3 роки у довільній формі: репертуар, DVD записи тощо;
- копії документів про нагороди, звання, лауреатство у конкурсах, фестивалях тощо (за наявності).
 
Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з ДП «ХНАТОБ»  та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.
 
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
 
Другий тур конкурсу  проходить за програмою:
- для артистів балету  вищої категорії -   виконання класичного танцю та варіації;
- для артистів балету  1 та 2 категорій - урок класичного танцю.
 
Дата проведення конкурсу на заміщення вакантних посад 30 серпня 2019р.
 
Місце проведення конкурсу: ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» м. Харків, вул. Сумська, 25.
 
Заяви   про   участь    у   конкурсі   та  інші   необхідні   документи    приймаються
у паперовому вигляді по 22 серпня 2019 року включно, за адресою: 61057, м. Харків, вул. Сумська, 25, ДП «ХНАТОБ».
Тел. для довідок: (057) 700-39-80, електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
ДП «ХНАТОБ» переможців конкурсу житлом не забезпечує.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.