24.11.2021

ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» оголошує конкурс на посади: концертмейстер з класу вокалу, хормейстер, суфлер (форма працевлаштування – контрактна, основне місце роботи)

Концертмейстер з класу вокалу - 5 од.
Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років.
Завдання та обов’язки: Проводить індивідуальні та групові заняття із солістами-вокалістами, готує з ними партії під керівництвом гол. диригента (диригента). Виконує на репетиціях музичний супровід на фортепіано у період підготовки нових або поновлення раніше створених вистав (програм) до початку оркестрових репетицій. Виконує нові музичні твори з листа і транспонує досить складний музичний матеріал.


Хормейстер — 1 од.
Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста хору не менше 3 років.
Завдання та обов’язки: Готує з колективом виконання хорових партій у нових або раніше створених виставах (програмах). Диригує хором. Проводить з артистами групові та індивідуальні заняття. Контролює якість виконання хорових партій у виставах (програмах) поточного репертуару. Виконує завдання головного хормейстера, пов’язані з виробничо-творчою діяльністю колективу хору.


Суфлер — 1 од.
Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта відповідного напряму підготовки (молодший спеціаліст) або повна загальна середня освіта та одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.
Завдання та обов’язки: Бере участь у репетиціях і всіх виставах. Стежить за режисерським екземпляром п’єси за дотриманням послідовності вимовлення виконавцями всього тексту ролі та надає їм у разі потреби допомогу. Стежить за наявністю вивірених екземплярів п’єс та текстів ролей. В окремих випадках читає клавір твору, що виконується.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

- заява про участь у конкурсі в довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
- заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
- завірені підписом претендента: копія документу, що посвідчує особу, копія трудової книжки (за наявності), копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
- творче резюме
Додатково можливо подати копії документів про нагороди, звання, лауреатство у конкурсах, фестивалях тощо (за наявності) за останні 3-5 років.
Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з ДП «ХНАТОБ» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Перший тур конкурсу — розгляд наданих документів, щодо відповідності кваліфікаційним вимогам.

 

Другий тур конкурсу:
Для концертмейстерів з класу вокалу в оперній трупі
1. «Кармен» Ж. Бізе: сцена бійки, квінтет контрабандистів, заключна сцена.
2. «Пікова дама» П. Чайковського: І акт, 7-ма картина.
3. «Самсон і Даліла» К. Сен-Санса: ІІІ акт, 2-га картина.
4. «Іоланта» П. Чайковського.

 

Для хормейстера
1. Диригування хором, гра хорових партитур, знання хорових партій опер:
Дж. Верді «Отелло» І дія («Буря»);
Дж. Верді «Трубадур» (сцена «Жіночий монастир»)
2. Музичний колоквіум

 

Для суфлера
Суфлювання
1. «Кармен» Ж. Бізе: сцена бійки, квінтет контрабандистів, заключна сцена.
2. «Пікова дама» П. Чайковського: І акт, 7-ма картина.
3. «Самсон і Даліла» К. Сен-Санса: ІІІ акт, 2-га картина.
4. «Іоланта» П. Чайковського.

 

Дата проведення конкурсу 15 грудня 2021 року.

Місце проведення конкурсу:

ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» м. Харків, вул. Сумська, 25.
Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються тільки у паперовому вигляді по 8 грудня 2021 року включно, за адресою:

61057, м. Харків, вул. Сумська, 25, ДП «ХНАТОБ».

Довідки за тел. (057) 700-39-80 (відділ кадрів), 066-293-3702 гол. диригент театру Морозов Д.П.

та електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

ДП «ХНАТОБ» переможців конкурсу житлом не забезпечує.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.


Генеральний директор-художній керівник, О. ОРІЩЕНКО
Заслужений діяч мистецтв України